pátek 17. května, 11:03 Svátek má Aneta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Jarní práce - začínáme

Datum: 13.02.2007 14:45
 
Nechci nic zakřiknout, ale: sundala jsem chvojí ze záhonů, vyhrabala část trávníku, vyplela několik záhonů, vysbírala šutry z pole, kam přijde vysít nový trávník, vysela pár ,,otužilých´´ semen. winking smiley  jen rýt se ještě nedá, což mne mrzí.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 01.05.2024 20:04
     

    Teď si tam můžeš dát dvě rajčata a na podzim hoztenzii. Nebo cokoli, co bude v záhonku na husto, nebo ti padne do oka.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Jarní práce - začínáme

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 01.05.2024 20:22
     

    Korulko, ty jsi nezmar, já odpoledne na dvě hodiny zalehla a celá zahrada a vše kolem mi byla celkem jedno.

    A jak píše Manča ... dvě rajčata mls smiley . a do podzimu se uvidí ... furt ti slibuju ten bílý šeřík, třeba se dožiju a pošlu.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 02.05.2024 07:37
     



    babkaela napsal(a):

    Korulko, ty jsi nezmar, já odpoledne na dvě hodiny zalehla a celá zahrada a vše kolem mi byla celkem jedno.

    A jak píše Manča ... dvě rajčata mls smiley . a do podzimu se uvidí ... furt ti slibuju ten bílý šeřík, třeba se dožiju a pošlu.

    Bab, já jsem ráda, že na zahradu plánuju až v sobotu. 😃Dva dny budu " odpočívat "

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (02.05.2024 08:32)
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 02.05.2024 19:12
     

    Elí, ten bílý šeřík od Tebe je krásný , daří se mu u násthumbs down

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 07:43
     

    Letos mám na zahrádce oblouk z pletiva na okurky, rajčata, lichořeřišnici. Co vyroste, nechám se překvapit. Fazole jsem koupila omylem keříčkové spinning smiley sticking its tongue out. Něco jsem nasela, zbytek dosadím. Semínka dýně šly včera do kompostu a dvě sazeničky melounu, uvidíme, jak rychlí budou slimáci. Ještě tak týden a budou dodělané záhonky. V pařeništi roste jen černucha, asi z kompostu, co jsem tam dala. Tam bude druhý pokus něčeho.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 11:47
     

    Tak vše zasázené, rajčata, papriky, cuketa, okurky naseté. Ostatní je už dávno v zemi, saláty, kedlubny už jsou berné.. borůvky už téměř sklizené. V truhlíku,nasetá další várka .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 13:33
     



    LadaB napsal(a):

    Tak vše zasázené, rajčata, papriky, cuketa, okurky naseté. Ostatní je už dávno v zemi, saláty, kedlubny už jsou berné.. borůvky už téměř sklizené. V truhlíku,nasetá další várka .

    Ta tohle jsem chtěla slyšet , Laduš Ty mě vždyzky dostaneš 👍🥰

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 13:52
     

    Já jsem přesně na Ladu myslela, když jsem odesílala ten svůj příspěvek. Že za týden,, už" možná bude zasazeno. A nezklamala.

    Lado, ty bys mohla psát zahradnický kalendář. My bychom stejně nezvládly držet krok, ale četly bychom winking smiley 

     
  • Autor: Betas
    Status:

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 16:32
     

    Boruvky sklizene?? Tady vsude teprve kvetou, kdyz teda nepomrzly.. eye rolling smiley

    LadaB napsal(a):

    Tak vše zasázené, rajčata, papriky, cuketa, okurky naseté. Ostatní je už dávno v zemi, saláty, kedlubny už jsou berné.. borůvky už téměř sklizené. V truhlíku,nasetá další várka .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 18:34
     
    img_20240503_174732.jpg

    Jsem si mákla u Elišky

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 18:41
     

    Kordul,ty si nedáš pokoj,ale vypadá to hezky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 03.05.2024 18:44
     



    bosk napsal(a):

    Kordul,ty si nedáš pokoj,ale vypadá to hezky.

    Děkuji, chtělo to trochu upravit🥰

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 04.05.2024 21:04
     

    Já jsem dneska vsadila jiřiny. A posekala, něco vyplela. Bylo hezky.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 04.05.2024 21:59
     

    Já celý den kátrovala zeminu, zítra se nehnu sad smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Jarní práce - začínáme

    Datum: 04.05.2024 22:37
     



    LadaB napsal(a):

    Tak vše zasázené, rajčata, papriky, cuketa, okurky naseté. Ostatní je už dávno v zemi, saláty, kedlubny už jsou berné.. borůvky už téměř sklizené. V truhlíku,nasetá další várka .

    Laduš, ty prostě nezklameš thumbs down love smiley . Nemám ani mrkev zasetou a nejvíc mne se.e, že je mi to úúplně jedno. Jasně, mám napikýrováno asi 180 rajčat, jen se nějak moc netváří - napřed vedro, potom mraíky, teď znovu víc než teplo, nějak se všemu nechce růst, ani paprikám, feferonám a jinému. Cukety, okurky, dýně jsem vysévala teprve na prvního máje, taky týdenní zpoždění. O ostatním nemluvím.

    Kordulo, ty jsi prostě nezmar thumbs down love smiley .

    Gabčo, mrzí mne to velmi, ale o jiřiny už jsem přišla, aspoň je sázet nemusím.

    Irisko, kátrovat zeminu by mne nenapadlo ani náhodou, teď už opravdu ne. Jsem ráda, že šeříku se daří, díky.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.