pátek 17. května, 09:30 Svátek má Aneta
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Co se jinam nehodí
hodnocení: 4.60
Aktuální kategorie: help   Vše > Ostatní a volné téma > Co se jinam nehodí
Diskutujte! Je spousta věcí na které tu není chlíveček
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Stano
Status:
Výsledné hodnocení: 1

Potřebujete si zanadávat? (II)

Datum: 16.05.2014 10:02
 

Manžel dělá dobré skutky, konkrétně fiančně podporuje českou policii. Jiný důvod, proč předjíždí v místě, kde je snížená rychlost na 30km/hod, a činí tak v 80km/hod., mě nenapadá. Výše příspěvku na frčky 1.500 Kč a blíže nezjištěný počet bodů... angry smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 10:28
     

    Kordulko, tady mám indukční desku. A elektrickou troubu. Na sídlišti jsem vyměnila po čase celoplynový za kombinovaný. Na vaření není plyn špatný, je tam dobrá regulovatelnost, teplota se okamžitě sníží, to mají až teď indukční desky.Na pečení je asi lepší nějaká ta elektrická varianta. I když ty si na pečení sladkého na plynu nestěžuješ. Mně to moc nešlo.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

     
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 10:51
     

    Kordul, ten sporák mají mladý a snacha si ho chválí. Proti plynovému je to fakt rozdíl.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 15:06
     

    Kordulko, mám plynovou varnou desku a horkovzduch troubu zvlášť zabudovanou trochu výš, nechtělo se mi už do trouby ohýbat. Plynovou troubu jsem měla několik let, klasický plyynový sporák. Taky na ni nemohu nadávat. Se vším se člověk musí naučit žit. Ale kdybych teď měla měnit, jakože mne to asi čeká - jen si nějak nemůžu vybrat, aby byla dostatečně velká, teď dám 4 plechy naráz, případně velký plech masa a k němu velký plech buchty, pachy vzájemně nechytají - asi bych si pořídila el. horkovzduch s párou.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 19:09
     



    babkaela napsal(a):

    Kordulko, mám plynovou varnou desku a horkovzduch troubu zvlášť zabudovanou trochu výš, nechtělo se mi už do trouby ohýbat. Plynovou troubu jsem měla několik let, klasický plyynový sporák. Taky na ni nemohu nadávat. Se vším se člověk musí naučit žit. Ale kdybych teď měla měnit, jakože mne to asi čeká - jen si nějak nemůžu vybrat, aby byla dostatečně velká, teď dám 4 plechy naráz, případně velký plech masa a k němu velký plech buchty, pachy vzájemně nechytají - asi bych si pořídila el. horkovzduch s párou.

    Děkuji

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 20:02
     

    Já mám taky kombinovaný,už druhý a jsem spokojená.Taky budu brzy kupovat nový,trouba už se začíná propalovat.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 20:40
     



    bosk napsal(a):

    Já mám taky kombinovaný,už druhý a jsem spokojená.Taky budu brzy kupovat nový,trouba už se začíná propalovat.

    Co ten horkovzduch, je to k něčemu dobrý 🙈

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 30.04.2024 22:50
     

    Kordulko, když se to používá jak má, tak je. Lepší je ještě pára u toho horkovzduchu. Tady třeba mají některé informace.

    [kmag.cz]

     
  • Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 18:36
     

    Od devadesátek mám troubu jen na horkovzduch, tak nemůžu hodnotit troubu normální jsem spokojená. Hlavně nekupuj sporák v celku. Trouba výš nad zemí je požehnání, péct u zeme je opruz, věř mi, stojí za to trochu přeházet kuchyň.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 19:42
     
    01.jpg
    Další fotografie:

    TAK nějak nevím, jestli mám nadávat, nebo se chválit.

    V Hornbachu jsem viděl hranaté nádoby 300 l na dešťovou vodu. Padly by mi pod okapy jako ulité, tak jsem je koupil. Doma jsem se podíval na recenze a hrůza. Sice jsem z fyziky maturoval, ale nedošlo mi, že sud musí být kulatý. Lidé v recenzích psali, že se po napuštění vyboulí, deformují a někdy praskají. Co s tím. Vrátit jsem je nechtěl, protože mi tvarově a oběmově vyhovují.

    No nic, vyrobil jsem z pásoviny svorníky, které by měly deformaci zabránit. Napustíme a uvidíme a tímto varuji před hranatými nadobami s větším oběmem.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 20:19
     

    TAKu, je vidět, že jsi strojař a umíš si poradit thumbs down . Na vodu jsou opravdu nádoby kulaté, ne jako balon, ale kruhové (no, teď jsem se do toho pěkně zamotala). Pro předpěstování rostlin jsou naopak prý výhodnější hranaté sadbovače ... vím proč, stejně sázím či pikýruju do jogurtových kelímků.

    Jájo, moje řeč, už bych troubu na pečení u země nechtěla ani náhodou. Ale ty máš i parní nebo se mýlím ?

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 21:06
     

    TAKu, máme hranatou nádobu, ale 200 l strašně let, tenkrát z OBI, když to začínalo, na zimu otáčíme a je trochu vybledlá ze slunce, ale jinak ji nic není. Je u toho i víko, tj. fajn proti komárům.

    Taky se přimlouvám za předělání kuchyně a troubu na pečení výše, mám taky horkovzduch ale nepoužívám, moc se mi to pečení nelíbilo. Parní chválí, nemám zkušenost. Měli jsme původní sporák na plyn, dalo se pryč a je sklokeramická deska, hlavně kvůli údržbě. Dnes můžeš mít na 1/2 indukci a sklokeramiku, pokrok jde rychle dopředu. ˇUdržba proti plyn. sporáku neskutečná.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 21:12
     

    Taku, mám dva tyhle hranaté sudy. Asi o něco menší, než ty. Trošku se vyboulí, ale jen mírně.Dokonce v tom jednom máme vodu celou zimu, abych měla dešťovku na zalévání v zimní zahradě. Není plný a máme v něm plastové flašky, aby led neroztrhal sud, ale při současných zimách je většinu zimy v sudu voda bez ledu.

    Stejně jako ty jsem hranaté sudy kupovala, aby se mi líp vešly na dvě místa pod okap. Jinde mám sudy kulaté (mám těch sudů po zahradě asi 6).

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 21:20
     
    img_20240501_144209.jpg

    Když jsme u těch sudů . Vypouštim se sudů vodu do záhonu a musím nacucnout vodu, aby tekla,🙈. Tak mám toto, už jsem si to koupila loni a ztratila. Dnes jsem to vyzkoušela a super. Strči se to do hadice, párkrát zakvedláš v sudu.. a voda teče

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 01.05.2024 21:40
     

    Kordulko, takhle jsme v mém dětství "přecucávali" vodu z vany pod okapem do dalších nádob. Občas jsme nasáli škvora či jinou potvoru, co se v hadici schovávala.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Potřebujete si zanadávat? (II)

    Datum: 02.05.2024 07:33
     



    SPIKE napsal(a):

    Kordulko, takhle jsme v mém dětství "přecucávali" vodu z vany pod okapem do dalších nádob. Občas jsme nasáli škvora či jinou potvoru, co se v hadici schovávala.

    To já mám plnou pusu pisku a kdo ví jaké havěti když nacucávám z potoku 🫣🙈

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Co se jinam nehodí (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.